Luna Dragos

O hep aynı yerde, tüm çekimiyle daima bizimle. İlhamını ve çekim gücünü aydan alan

LUNA DRAGOS

Ayın Çekim Gücünde Yüksek Standartlar var

İstanbul Maltepe'de şehrin kalbindeki lokasyonuyla Luna Dragos, özel mimarisi ve konfor anlayışı ile yatırımı ve mutluluğu göz alıcı ihtişamıyla bir araya getiriyor.

Ayın Çekim Gücünde Konfor Var

Sahilden gelen deniz kokusunun sadece evinizin değil, bütün yaşamınızın havası değiştirdiği bu büyülü hayatta 1+1 ve 2+1 daire tipleriyle konforlu bir yaşamın kapısını açıyorsunuz.

Martı seslerinin eşlik ettiği bu huzurlu yuvada çocuklarınız neşeyle vakit geçirirken, size de bu mutlu tablonun seyir keyfini izlemek kalıyor.

LUNA DRAGOS

Ayın Çekim Gücünde Mutluluk Var

Luna Dragos 689 sayıda konut ve 55 adet ticari ünitesiyle sizi kusursuz bir yaşamın merkezine davet ediyor. Sosyal yaşamın yeni cazibe noktalarından biri olan Luna Dragos'ta gün içinde alışveriş caddelerinde keyif yapabilir, kendinizi şımartmak için günün ilk kahvesini evinizin hemen altındaki en sevdiğiniz cafede içebilirsiniz.

Ayın Çekim Gücünde Yemyeşil Bir Çevre Var

İstanbul’un hareketli ritminden biraz uzaklaşmak istediğinizde, Luna Dragos’a komşu olan yemyeşil alanlar size kucak açıyor.

Maviyle yeşilin buluştuğu Anadolu Yakası’nın en büyük parkı Maltepe Orhangazi Şehir Parkı’nda huzur bulabilir, hemen yanı başınızdaki Cumhuriyet ve Cengiz Aytmatov Parkları’nda kuşların en güzel şarkılarını dinleyerek bu yemyeşil dünyada, ayın çekim gücüne kapılabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için formu doldurun sizi arayalım!
Gallery